Vedoucí strojní údržby a údržby budov

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro stabilní strojírenskou a výrobní společnost v Plzni hledáme zkušeného člověka, který se dokáže postarat o údržbu strojů i budov.

  • Řízení a organizace oprav a preventivní údržby

  • Řízení týmu 6 údržbářů

  • Vedení podkladů údržby, elektrozařízení a revizí

  • Spoluúčast na analýzách poruch a závad

  • Odpovědnost za plán nákupu náhradních dílů

  • Navrhování technických řešení a změn

Profil kandidáta

  • Strojní nebo elektro vzdělání

  • Zkušenosti s řízením a vedením údržby

  • Orientace ve strojních technologiích

  • Angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni

  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Mzda pohybující se kolem 50.000Kč

  • Prémie za věrnost

  • Dotované závodní stravování v kantýně

  • Karta Active Pass

  • Možnost školení a dalšího vzdělávání

  • Stabilní místo ve stabilní zahraniční společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3962030  Dátum zverejnenia: 4.9.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.