Nákupčí

Pardubický kraj

Popis pozice

Pro ryze českou společnost, zabývající se návrhy, dodávkami a servisem v oboru technických zařízení budov, hledám nového kolegu do oddělení nákupu!

Máte vzdělání či praxi v oblasti TZB (vzduchotechnika, potrubní systémy, chlazení, topení atd.)? Orientujete se ve čtení technické dokumentace? Máte zkušenosti s nákupem technických komponentů?

Náplň práce:

  • nákup materiálu a potřebné techniky

  • komunikace s dodavateli (vyjednávání o cenách, množství, termínech)

  • příprava a realizace objednávek

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání či praxe v oboru TZB

  • zkušenosti s nákupem

  • systematické a analytické myšlení

  • vyjednávací schopnosti a pečlivost

  • práce na PC

Nabízíme

  • stabilní a rodinné zázemí

  • dlouhodobou spolupráci

  • 25 dní dovolené

  • stravenky

  • příspěvek na penzijko a pojištění odpovědnosti

  • mobilní telefon

  • další rozvoj a vzdělávací kurzy

Zaujala Vás tato pozice? Je to jednoduché, přes tlačítko "ODPOVĚDĚT" se přihlásíte do výběrového řízení!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 3964516  Dátum zverejnenia: 8.9.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.