Disponent přepravy s možností Home office

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti v nákladní dopravě? Jste pečlivý/á a baví Vás komunikovat a organizovat? Hledáte flexibilní práci s možností pracovat z prostředí domova? Pak čtěte dál...

Pro přepravní společnost hledám disponenta pro převoz surového dřeva!

Práce je vhodná pro kandidáty z oboru spedice, kteří se zajímají o možnost rozvoje a kariérního posunu, i třeba pro bývalé "kamioňáky", kteří už nechtějí trávit čas na cestách - pracovní doba je flexibilní s možností využívat Homeoffice. "Domácí kancelář" Vám vybavíme, dostanete notebook, telefon, tiskárnu i připojení k internetu... a zaškolení je samozřejmostí!!!

Náplň práce:

  • zajištění návozu kulatého dříví pro partnerskou společnost

  • cesty k zákazníkovi (kontrola, získání a příprava podkladů k fakturaci)

  • komunikace se zákazníkem a dopravci, sledování plnění dodávek

  • vyhledání optimálních řešení přepravy a kontrola vytíženosti vozidel

Profil kandidáta

  • praxe v oblasti přepravy/dopravy

  • dobrá znalost regionu

  • skvělé komunikační a vyjednávací schopnosti

  • pečlivost a zodpovědnost

  • ovládání PC

  • řp. B

Nabízíme

  • stabilní práci s možností kariérního růstu

  • vlastní organizaci časového harmonogramu

  • práci převážně z domova (popř. možnost využít i kancelář)

  • notebook, mobil, tiskárnu, připojení k internetu

  • služební automobil

  • příspěvek na penzijko, stravenky...

Zaujala Vás pracovní náplň a chcete se dozvědět více? Pak se přihlaste do výběrového řízení přes ikonu "ODPOVĚDĚT"!!!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 3965335  Dátum zverejnenia: 9.9.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.