Nákupčí senior

Zlínský kraj

Popis pozice

Hledáme již zkušeného nákupčího, který má zkušenosti z oboru automotive, s nastavováním standardů a procesy a tendrováním nových dodavatelů. Čeká vás vedení 1 kolegy na pozici operativního nákučího a rozmanitá pracovní náplň, na které se rozhodně nebudete nudit. Těšte se na přátelské prostředí, atraktivní mzdu a další benefity.

  • Zodpovědnost za celý proces nákupu výrobního materiálů a nastavování procesu/standardů

  • Nastavení smluvních záležitostí a samotné uzavírání smluv (množství, kvalita materiálu, podmínky dodání, rizika, ceny....)

  • Komunikace napříč odděleními - výroba, vývoj, logistika...

  • Správa portfólia dodavatelů (převážně zahraničních), budování spolupráce a péče

  • Optimalizace nákladů, proaktivní přístup k vyhledávání příležitosti vyjednávat s dodavateli o ceny

  • Řešení reklamace dodaného materiálů

  • Reporting, plnění KPI´s

  • Spolupráce s 1 kolegou na pozici operativního nákupčího

Profil kandidáta

  • Praxe na obdobné pozici, nejlépe v automotive

  • Pokročilá znalost AJ

  • Aktivní přístup, zodpovědnost, smyls pro detail

  • Dobrý time management a organizace

  • Týmový duch a smysl pro zaučování, vedení malého týmu

Nabízíme

  • Atraktivní mzda + odměny

  • Flexbilní pracovní doba

  • Stravenky

  • Dny dovolené navíc (v závisloti na odpracovaných měsících ve společnosti)

  • Příspěvek na dopravu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 3968715  Dátum zverejnenia: 16.9.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.