Elektromechanik Písek

Jihočeský kraj

Popis pozice

Pro výrobní společnost z Písku hledáme kandidáty na pozici ELEKTROMECHANIK.

Pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe!

Mzda 24 - 34 000 Kč/měsíc, dle zkušeností.

Pracoviště: Písek Nabízíme zajímavou práci, mezinárodní pracovní tým, dobré ohodnocení, možnost trvalého vzdělávání a kariérního růstu.Očekáváme vysokou motivaci, zájem, tvořivost, týmovou práci.
  • údržba provozuschopnosti veškerého vybavení na pracovišti,

  • opravy a údržba montážních linek, vyhledávání závad a samostatné odstraňování problémů,

  • opravy a údržba obráběcích center řízených systémem FANUC,

  • diagnostika závad na strojích pomocí počítače a jejich odstraňování,

  • základy programování PLC automatů,

  • zálohování dat a programů,

  • mechanické opravy zařízení a přípravků na dílenských strojích,

  • údržba a opravy pneumatických a hydraulických zařízení.

Profil kandidáta

  • výhodou, ne podmínkou, je osvědčení o vyhl. č. 50/78 Sb, § 6,

  • zkušenost s opravou strojů (elektrickou a mechanickou),

  • orientace ve výkresové a technické dokumentaci,

  • ochota pracovat na 3 směny.

Nabízíme

  • mzdu 24 - 34 000 Kč/měsíc,

  • po ZD bonusy až 24 %,

  • příplatky za směnnost,

  • práci v mezinárodním pracovním týmu,

  • možnost vzdělávání a kariérního růstu,

  • firemní posilovna.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3971758  Dátum zverejnenia: 22.9.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.