Skladník/ce se zkušenostma, Pavlov u Kladna, nástup možný ihned

Středočeský kraj

Popis pozice

Rozrůstající se distributor farmaceutického sortimentu rozšiřuje své řady Operátora/ky expedice a Pracovníka/ce na příjmu.
Hlavní náplní je práce se skenerem a manipulace s lehkým zbožím.

Chystání objednávek, kontrola šarží a kvality. Pracovník na příjmu přebírá zboží, zadává údaje do počítače, ověřuje šarže a j. ve dvousměnném provozu.

Profil kandidáta

Měli byste mít alespoň částečnou zkušenost s prací ve skladu nebo ve výrobě.

Dále požadujeme čistý trestní rejstřík (ýpisem se prokážete před začátkem pracovního poměru) a zodpovědný přístup k práci.

Nabízíme

Nabízíme zaměstnání v novém a moderním prostředí. Kromě toho získáte:

  • smlouvu na HPP,

  • mzdu od 145 Kč/h,

  • příspěvky na dopravu,

  • příplatky za přesčasy,

  • garanci zaměstnání na tři měsíce s možností dlouhodobé spolupráce.

Zašlete svůj životopis prostřednictvím tlačítka níže, nebo volejte na tel. 226 257 592. Těšíme se na spolupráci.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3971761  Dátum zverejnenia: 22.9.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.