Pojďte Pracovat do společnosti lego! Svoz zdarma! Mzda až 30.000 Kč!

Středočeský kraj, Česko

Popis pozice

Kladenský závod společnosti LEGO hledá zaměstnance, kteří se chtějí vrátit zpět do svých dětských let.
Náplní Vaší práce bude: obsluha balící linky, dohazování pytlíků do krabic. Skládání/lepení krabic, doplňování materiálu do linky a skládání beden na paletu. Též i kompletace výrobku.

Profil kandidáta

Požadujeme možnost pracovat na dvanácti hodinové směny (2x denní, 2x noční, následně 4 dny volna).

Nabízíme

Pracovní poměr na HPP.

Za Vaši odvedenou práci od nás dostanete mzdu až 30 000 Kč.

Svozy ZDARMA z měst: Rakovník, Beroun, Rudná u Prahy a Ruzyně.

V případě zájmu je možné i ubytování za 195 Kč za noc.

Navíc ušetříte díky dotovaným obědům a večeřím za 14 Kč.

Budete mít možnost využít fitness prostory.

Možnost využítí Multisport karty.

Určitě Vás a Vaši rodinu potěší sleva 50% na všechny druhy stavebnic LEGO!

Pojďte zjistit jak se balí stavebnice dětských snů, neváhejte a kontaktujte nás přes e-mail: [email protected] nebo také prostřednictvím odpovědního tlačítka níže. Také nás můžete kontaktovat i telefonem: 226 257 587.

Těšíme se na Vás!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3972771  Dátum zverejnenia: 23.9.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.