Operátor/ka gumárenských výrobků, HK, nástup ihned

Královéhradecký kraj, Česko

Popis pozice

Světová jednička v průmyslové výrobě a zpracovánípryžových výrobků, nabízí zaměstnání Operátora/ky výroby u lisu či hnětiče.
Při výrobě vzduchového pružení a silových prvků hlavní náplní práce je příprava gumárenských směsí, vulkanizace výrobků a obsluha strojů (hnětiče, pasírky, dvouválce) ve dvou a třísměnném provozu.

Profil kandidáta

Požadujeme zodpovědný průstup k práci a dobrou fizickou kondici.

Není potřeba mít zkušenosti ve výrobě, vše nové Vás rádi zaučíme.

Nabízíme

Získáte stabilní zaměstnání na hlavní prac. poměr a také:

– mzdu od 26 000 Kč,

– příplatky za odpolední směny,

– 25 dnů dovolené,

– prémie za dobře odvedenou práci,

  • dotovaná strava,

– půlroční a roční prémie,

– bonus u příležitosti životního a pracovního jubilea

a j.

Kontaktujte nás prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo volejte na 226 257 596.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3977204  Dátum zverejnenia: 27.9.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.