Hlavní technik - chladící zařízení a vzduchotechnika

Praha

Popis pozice

Zavedená obchodní společnost se zaměřením na TZB rozšiřuje servisní aktivity u chladících zařízení a vzduchotechniky! Hledáme zkušeného odborníka, který vždy rád poradí kolegům a dohlédne na kvalitu servisních zásahů.
  • Příprava technické dokumentace k servisovaným zařízením

  • Technická podpora kolegů v terénu, výjezdy k zákazníkům v případě složitějších zásahů

  • Poskytování poradenství zákazníkům

  • Školení nových interních/externích techniků

Profil kandidáta

  • Vzdělání v oboru elektro nebo chlazení

  • Zkoušky na klimatizace a tepelná čerpadla (tzv. chlaďařské zkoušky)

  • Předchozí zkušenost s montážemi a servisy klimatizací a tepelných čerpadel

  • ŘP sk. B a ochota cestovat

  • Základní znalost AJ (čtení dokumentace)

  • Výhodou: Certifikace na kontrolu a zprovoznění tepelných čerpadel, kotlů a rekuperací, znalost MaR

Nabízíme

  • Platové ohodnocení dle Vašich zkušeností (navíc prémie)

  • Nástup ihned nebo dle Vašich možností

  • Zdravotní volno - 2 sick day

  • Stravenky

  • Příspěvek 500 měsíčně do systému Cafeteria

  • Další bonusy a příspěvky

  • Multisport karta

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420731412536
ID: 3979382  Dátum zverejnenia: 30.9.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.