Finanční a mzdový/á účetní

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro zakázkovou výrobu ve Zdicích s velmi zajímavým porfolie výrobků hledáme člověka na pozici Účetní, který se bude starat o kompletní vedení finančního a mzdového účetnictví.

  • Budete kompletně vést finanční a mzdové účetnictvé a s nimi spojenou agendu

  • Budete mít na starost účetní uzávěrky

  • Vaším odpovědností bude komunikace s příslušnými úřady

  • Budete tvořit účetní a finanční výkazy

  • Budete zpracovávat daňová přiznání s pomocí daňového poradce

  • K dispozici Vám bude fakturantka a administrativní výpomoc

Profil kandidáta

  • Podmínkou je vzdělání v oboru účetnictví

  • Musíte mít zkušenosti s finančním i mzdovým účetnictvím

  • Měl/a byste se orientovat v aktuálních účetních a daňových zákonech

  • Musíte vynikat svou spolehlivostí, pečlivostí a precizností

Nabízíme

  • Férová mzda na základě zkušeností

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Možnost být součástí společnosti s velmi zajímavým a atypickým portfoliem

  • Vzdělávání v rámci své pozice

  • Práce v mladém kolektivu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3979875  Dátum zverejnenia: 1.10.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.