Pracovník ve výrobě se svozovou dopravou zdarma!

Praha, Česko

Popis pozice

Chcete si přivydělat na vánoční dárky?

Skončila vám sezónní práce a hledáte jiné uplatnění do konce roku?

Přidejte k nám do týmu a dovezeme vás na pracoviště svozovým autobusem ZDARMA!

Nabízíme brigádu na období září až prosinec!

  • pomocný dělník ve výrobě

  • balení a odesílání výrobků

  • ruční zpracování produktů

  • základní obsluha tiskařských a knihařských strojů

  • výpomoc ve skladu

  • kontrola kvality vyrobených kalendářů

Profil kandidáta

  • ochota pracovat ve směnném provozu

  • spolehlivost, pečlivost a loajalita

  • manuální zručnost

  • zkušenost na podobné pozici výhodou!

Nabízíme

  • brigáda na DPČ od září do prosince

  • mzda: 125,- Kč / hod + bonus až 20,- Kč / hod dle docházky

  • stravenka 120,- Kč za odpracovaný den

  • příplatek za víkend 10 %, za noční směnu 15 %

  • lokalita: Chrášťany u Prahy (ZDARMA svozový autobus ze Zličína)

Zaujala vás pracovní pozice? Kontaktujte nás na telefonním čísle: 703 865 339 nebo na email: [email protected]! Budeme se těšit na budoucí spolupráci!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová
ID: 3982319  Dátum zverejnenia: 6.10.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.