Elektromechanik - Teplicko

Ústecký kraj

Popis pozice

Hledáme zkušeného elektormechanika výrobních zařízení.

  • činnosti a úkoly provozního elektrikáře - slaboproudaře

  • provádění údržby a oprav technologického vybavení strojů

  • správa automatizovaných řídicích systémů a strojů

  • technická podpora výroby a řešení technických problémů

  • zaučení a dohled na obsluhu při ovládání strojů

  • příprava, zkoušky a testování nových produktů včetně vyhodnocování výsledků

Profil kandidáta

  • minimálně SOU nebo SŠ vzdělání v oboru elektro

  • platné oprávnění dle vyhlášky 50/78 Sb. §6

  • orientace v technické dokumentaci (el. schéma, technické výkresy)

  • ochotu pracovat ve směnném provozu výrobního závodu

  • zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, vstřícnost a komunikativnost

  • manuální zručnost, samostatnost, kreativita, schopnost umět si poradit s problémem, proaktivní přístup

  • praxe v oboru a v údržbě strojů

  • základní znalost systémů PLC, znalost programování frekvenčních měničů výhodou

  • ochota učit se novým věcem

  • angličtina nebo němčina výhodou

Nabízíme

  • Fixní mzda dle zkušeností + bonusy

  • Stravenky

  • Unišek+

  • Šeky Clean

  • 25 dní dovolené

  • Firemní akce

  • Roční bonus (pro THP)

  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

  • Příspěvek při narození dítěte

  • Příspěvky na pobyty pro děti

  • Přítomnostní příplatek

  • Příplatky nad rámec zákoníku práce

  • Odměny za pracovní a životní jubilea

  • Odměny za dárcovství krve

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349
ID: 3984130  Dátum zverejnenia: 9.10.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.