.NET Full stack developer

Praha, Česko

Popis pozice

Jsme IT společnost, která už více než 20 let hledá technologická řešení pro provozní nebo byznys potřeby našich zákazníků. Momentálně potřebujeme rozšířit náš sedmi členný IT tým o kolegu na pozici

Práce pro klienty jako například:

Čepro a.s.:

Vývoj a údržba interních webových aplikací (frontend/backend)

Používané technologie: Oracle DB + MS SQL, ASP.NET (ASP.NET MVC 5, ASP.NET Web API, Entity Framework 6, Javascript (jQuery), Telerik UI.

DPP a.s.:

Vývoj a údržba aplikací na bázi „tlustý klient“ plus vývoj a údržba interních webových aplikací

Používané technologie: MS SQL, ASP.NET MVC 5, ASP.NET Web API, Entity Framework 6 a Core 3.0, JavaScript (jQuery)

MDČR:

Vývoj a údržba interních a externích webových aplikací (frontend/backend)

Používané technologie: MS SQL, ASP.NET MVC, WCF, Javascript (jQuery)

Profil kandidáta

  • Výborná znalost C#

  • praxe 3-5 let

  • Principy OOP, analytické myšlení

  • Zkušenosti s vývojem vícevrstvých aplikací v jazyce C# na platformě .NET

  • Znalost webového vývoje s ASP.NET MVC a ASP.NET Web API + HTML5, CSS3, Twitter Bootstrap Dobrá znalost některého z frameworků Angular / Vue / React

  • Zkušenosti s vývojovými nástroji:

  • MS Visual Studio 2015+

  • Verzování (Git)

  • CI/CD (Azure DevOps, GitLab)

Další preferované znalosti a zkušenosti:

  • Vývoj mobilních aplikací (Xamarin Forms/Native, React Native)

  • Telerik UI

  • ASP.NET Boilerplate

  • Domain Driven Design

  • Znalost desktopového vývoje ve WPF

Nabízíme

  • zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející české společnosti,

  • přátelská pracovní atmosféra a moderní pracovní prostředí,

  • trvalý odborný růst,

  • notebook,

  • mobilní telefon,

  • po dohodě částečný home-office,

  • místo pracoviště: Praha, Brno či Ostrava,

  • systém zaměstnaneckých benefitů: např. příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti, 5 týdnů dovolené, osobní HW budget, firemní sportovní a společenské akce atd.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3986249  Dátum zverejnenia: 13.10.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.