Senior Project Quality Engineer

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti z projektové kvality a rádi byste již vedli menší tým lidí?

Chtěli byste být pravou rukou manažera kvality a stát se jeho zástupcem?

Pokud jste k tomu všemu z automotive, domluvíte se anglicky, jste naším člověkem!
  • implementace a vedení nových projektů v oblasti kvality
  • dohled nad kvalitou zpracování výrobků a jejich parametrů
  • analýza reklamací ze strany zákazníků včetně doporučení dalšího postupu
  • vedení menšího týmu lidí
  • zástup za manažera kvality

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ technického směru
  • zkušenost z projektové kvality v automotive podmínkou
  • schopnost analyzovat problémy včetně zpracování výsledků
  • anglický jazyk na velmi dobré úrovni

Nabízíme

  • výborné vedení podniku
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • telefon + notebook
  • jazykové vzdělávání dle individuální domluvy
  • loajalita ze strany zaměstnavatele i zaměstnanců (dlouhodobé působení)
  • možnost seberealizace

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Gabriela Pčolová
+420 373 033 326
ID: 3987707  Dátum zverejnenia: 16.10.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.