Dispečer dopravy

Pardubický kraj

Popis pozice

Máš zkušenosti s organizací přepravy? Zvládáš operativně a s rozvahou řešit zákaznické požadavky? Domluvíš se anglicky a ani němčina Ti není cizí?

Pro nadnárodní výrobní společnost hledám schopného a aktivního kandidáta pro zajišťování a organizaci přepravních kapacit napříč pobočkami!

Náplň práce:

  • komunikace se všemi pobočkami ohledně logistických požadavků, jejich koordinace

  • plánování letecké a námořní přepravy

  • evidence přeprav, řešení zákaznických požadavků

  • kontrola faktur za realizovanou přepravu

Profil kandidáta

  • praxe v oblasti plánování přepravy

  • komunikativní AJ, NJ výhodou

  • práce s Excelem

  • aktivní přístup a samostatnost

Nabízíme

  • dobré platové ohodnocení vč. dalších bonusů

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na stravování, na dopravu a penzijko

  • jazykové kurzy a další vzdělávání

  • výhodné volání

  • další profesní rozvoj

Zaujala Tě nabídka? Pak se přihlas do výběrového řízení - stačí kliknout na "Odpovědět"!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 3990132  Dátum zverejnenia: 22.10.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.