React Vývojář - Kladno

Praha

Popis pozice

Pracovní příležitost v stabilní české firmě, která působí na českém a slovenském trhu již 30 let. Společnost poskytuje komplexní služby a řešení pro SW vývoj, komunikační systémy, bezpečnostní integrační nadstavby a vizualizace, audiovizuální a prezentační techniku, automatizace budov a další. Jeden z posledních projektu firmy souvisí s epidemií Covid - preventivní řešení pomocí termografického systému pro automatickou identifikaci osob se zvýšenou tělesnou teplotou. Firma realizovala spoustu jiných zajímavých projektů pro letiště Václava Havla, zámky, automobilku Jaguar na Slovensku a další.

  • Rozvoj stávajících a vývoj nových SW produktů

  • Aktivní spolupráce s helpdeskem a testery a opravy chyb stávajících produktů

  • Odpovědnost za kvalitu SW v oblasti integrace HW technologií do vyvíjených aplikací

  • Komunikace a konzultace s pracovníky jiných oddělení společnosti

Profil kandidáta

  • Dobrá znalost React, JavaScript

  • Zkušenosti s .NET WPF (C#) výhodou

  • GIT

  • Aktivní a pozitivní přístup

  • Zkušenost s Javou a Spring Frameworkem nebo C/C+ výhodou

Nabízíme

  • Možnost práce na HPP nebo IČO

  • Flexibilní pracovní dobu

  • 25 dní dovolené, stravenky, sick days, cafeterie, výhodné předschválené úvěry, výhodný mobilní tarif atd.

  • Podporu profesního i osobního rozvoje

  • Neformální vztahy a příjemnou firemní kulturu, ve které se dobře pracuje

  • Místo výkonu práce - Kladno

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3990490  Dátum zverejnenia: 22.10.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.