Solution Architect (.NET/.NET Core)

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Hledáme zkušeného a samostatného Solution architekta se znalostí a zájmem o programování v .NET/.NET Core s přirozenou odpovědností za navrhovaná řešení a svěřený tým.
✔️ Návrh architektury komplexního IS složeného typicky z několika systémů a integrační platformy
✔️ Tvorba konceptuální, logické a fyzické architektury, včetně systémových dokumentů, technické dokumentace a odhadů rizik
✔️ Odpovědnost za definici rozsahu projektu a spolupráce s obchodníky v presales fázi a následně s projektovým managerem na řízení dodávky
✔️ Budete garantem řešení pro zákazníka i svěřený tým
✔️ Spolupráce na analýze požadavků zákazníka
✔️ Implementace a rozpracování do technického detailu
✔️ Budete navrhovat a ověřovat metodiky pro vývoj, deployment a údržbu kódu
✔️ Technicky vést tým a budete mít možnost se také podílet na vývoji dodávaného řešení
✔️ Budete se podílet na tvorbě nabídek a kalkulací

Profil kandidáta

☑️ zkušenosti s tvorbou návrhů solution architektury a vývojem aplikací
☑️ dobrá technologická orientace v oblasti zakázkového a produktového vývoje
☑️ výhodou by pro vás byl zájem o aktivní programování v .NET/.NET CORE
☑️ u zájemců o tuto roli uvítáme zkušenost s vedením svěřeného týmu
☑️ neobejdete se bez výborných prezentačních a primárně pak vyjednávacích dovedností
☑️ skvěle ovládáte češtinu/slovenštinu a také angličtinu​

Nabízíme

✅ prostor pro samostatnou a kreativní práci
✅ u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
✅ otevřené a přátelské prostředí
✅ podporu při odborném rozvoji, bohatou nabídku interních a externích školení
✅ zázemí moderních kanceláří u centra Brna v Žabovřeskách, s kvalitním zázemím i pro sportovce a milovníky dobrého jídla
✅ notebook, auto, mobil s tarifem a k tomu i zvýhodněný firemní telefonní tarif s možností využití i pro rodinné příslušníky
benefity (MultiSport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, občerstvení na pracovišti, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další)​

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3990572  Dátum zverejnenia: 22.10.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.