Specialista e-shopu a odborný prodejce - Praha Průhonice

Praha

Popis pozice

Zajímáte se o desing luxusního nábytku?

Máte prodejní a komunikační schopnosti?

Chcete se naučit projektovat?

Přidejte se k našemu týmu odborných poradců!

Místo výkonu práce: Praha – Průhonice

Nástup: leden 2021 (po domluvě klidně i v prosinci)

  • Odborné poradenství pro vyšší klientelu

  • Vytváření vizualiace a práce v projektovacím programu

  • Prvotřídní zákaznický servis

  • Práce v e-shopu (nastavení nového e-shopu, spolupráce na rozvoji)

  • Vyřizování objednávek v interním systému (proběhne zaškolení)

Profil kandidáta

  • Ukončení SŠ vzdělání

  • Zkušenosti z oblasti prodeje, se správou e-shopu

  • Angličtina na úrovni B1/B2 (komunikace se zákazníky)

  • Příjemné vystupování a komunikativní dovednosti

  • Flexibilita (krátký/dlouhý týden)

  • Uživatelská znalost PC

  • Cit pro design

  • Reprezentativní vystupování

Nabízíme

  • Práce na hlavní pracovní poměr

  • Zajímavé finanční ohodnocení + bonusy z prodeje

  • Práce v atraktivním prostředí

  • Osobní i profesní růst

  • Odborné školení

  • Práce v příjemném a milém kolektivu

  • Pracovní doba je 10:00 – 19:00 (střídání krátkého a dlouhého týdne)

  • Prodejna se nachází v průhonicích (dostupnost autobusem ze zastáky Opatov)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kristýna Sládková
ID: 3991142  Dátum zverejnenia: 24.10.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.