Odborný prodejce interiéru - Praha Holešovice

Praha

Popis pozice

Milujete design? Zajímá vás práce v oblasti prvotřídního interiéru? Chcete se podílet na různých eventech?

Přidejte se k našemu týmu odborných poradců!

Místo výkonu práce: Praha – Holešovice

Mzda: 30.000 - 35.000Kč

Nástup: ihned

  • Proakivní a odborný zákaznický servis

  • Reprezentace skupin interiérů (vyšší střední až luxusní)

  • Práce se CRM - vedení kontaktů zákazníků (čeká vás zaškolení)

  • Pravidelné školní pod vedením store managera

  • Plánování příručních skladových zásob

  • Dohlížení na precizní vzhled showroomu (udržování prodejny a skladu)

  • Dosažení měsíčních prodejních cílů.

  • Práce s pokladním systémem

  • Podílení se na organizaci eventů

Profil kandidáta

  • Ukončení SŠ vzdělání

  • Zkušenosti z prodeje v oblasti prémiového sementu

  • Angličtina na úrovni B2/C1 (komunikace s klienty)

  • Pozitivní vztah k designu

  • Vynikající proaktivní zákaznický servis

  • Cit pro obchod a zaměření na výsledky

  • ŘP skupiny B je výhodou

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr

  • Motivační finanční ohodnocení 30.000 - 35.000Kč

  • Práce v novém moderním prostředí

  • Přátelský kolektiv

  • Prodejna na Praze 7 - Holešovice

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kristýna Sládková
ID: 3991143  Dátum zverejnenia: 24.10.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.