Vedoucí výrobního týmu

Uherské Hradiště, Česko

Popis pozice

Jste zkušený vedoucí výroby? Nebo mistr s potenciálem? Pak právě vás hledáme! Mezinárodní společnost, automotive závod, hledá posilu do výroby. Požadavkem je praxe z obdobné pozice a alespoň částečně komunikativní AJ (B1). Těšte se na prima kolegy a celou řadu benefitů!
  • plánuje a organizuje práci ve výrobě
  • je zodpovědný za dodržení výrobních plánů
  • zavádí inovativní řešení vedoucí k efektivnímu využití zdrojů na středisku
  • řídí tým pracovníků
  • zodpovídá za dodržení klíčových ukazatelů na středisku (bezpečnost, zmetkovitost, kvalita, využití strojů, ekonomické výsledky atd.

Profil kandidáta

  • vzdělání v oblasti strojírenství
  • praxe na řídící pozici ve strojírenské výrobě 3 roky
  • zkušenost v automotive výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni
  • znalost metod štíhlé výroby (znalosti nástrojů analýzy kořenových příčin5WHY, ISHIKAWA, DOE)
  • orientace na výsledek

Nabízíme

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravné
  • příplatky na stravování
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • možnost odborného a kariérního růstu
  • pracoviště vybavená špičkovou technikou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 3994611  Dátum zverejnenia: 3.11.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.