Obsluha stroje se spoustou příplatků (i pro absolventy)

Praha

Popis pozice

Společnost zabývající se výrobou kabelů v Praze hledá do svého týmu zaměstnance na pozici Obsluha stroje.

  • obsluha stroje na výrobu kabelů v nepřetržitém provozu

Profil kandidáta

  • zkušenost s obsluhou NC či CNC stroje podmínkou

  • dobrý zdravotní stav

  • manuální zručnost

  • zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme

  • základní platové ohodnocení 112 Kč – 131 Kč/hod

  • příplatek 18 Kč/hod za nepřetržitý provoz (denní směna 6:00 – 18:00, noční směna 18:00 – 6:00)

  • příplatek 40 % za přesčas

  • příplatek 10 % za noční směnu

  • příplatek 100 % za práci o víkendu

  • měsíční bonus až 25 % ze základní mzdy

  • práci s moderní výrobní technologií

  • 25 dní dovolené

  • příspěvek na závodní stravování, stravenky

  • k dispozici firemní parkoviště

  • výborná dostupnost MHD (autobusová zastávka u pracoviště)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Laganová
ID: 3997778  Dátum zverejnenia: 10.11.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.