Key User - Warehouse System

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta - logistickou společnost, působící na českém trhu téměř 20 let, hledáme nového kolegu na pozici Key User pro Warehouse System. Společnost nyní zaměstnává více než 500 zaměstnanů a nabízí svým zákazníkům kompletní logistické služby zahrnující pozemní, námořní i leteckou přepravu a přidružené poradenství.

  • Zajištění podpory uživatelů především v rámci skladového systému

  • Testování skladového systému

  • Školení nových uživatelů

  • Příprava školících materiálů a návodů

  • Komunikace s IT oddělením

  • Podpora při implementaci

Profil kandidáta

  • Zkušenost s logistickým/skladovým systémem

  • SŠ vzdělání technického/logistického směru

  • Znalost AJ na komunikativní úrovni

  • ŘP sk. B – aktivní řidič

  • Analytické myšlení

  • Pro-zákaznický přístup

  • Schopnost efektivní komunikace

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • Zaškolení na interní systém

  • Možnost profesního/osobního rozvoje a růstu

  • Kafetérie

  • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

  • Zázemí a podpora silné společnosti

  • Skvělá firemní kultura a fajn kolektiv

  • Firemní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3997792  Dátum zverejnenia: 10.11.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.