Specialista marketingové komunikace

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme zkušeného PR specialistu, který má zkušenosti z marketingové komunikace ve větší nadnárodní společnosti. Čeká vás rozmanitá práce s kolegy a agenturami napříč celou Evropou. Důležitá je praxe na obdobné pozici a komunikativní angličtina. Pokud máte zájem pošlete mi své CV na [email protected].

  • Podpora při návrhu, realizaci a aktivaci prodejních nástrojů, jako jsou technické brožury, videa, informační přehledy a infografiky.

  • Zajištění odborných překladů pro podporu prodejních týmů.

  • Údržba informačního systému a digitálních marketingových systémů - to zahrnuje web, online cenový nástroj, platformu umožňující prodej atd.

  • Organizace všech globálních (digitální) výstav, konferencí a marketingových akcí.

  • Komunikace s externími agenturami za účelem provádění akcí, kampaní a vytváření obsahu.

  • Podpora zavádění produktů prostřednictvím marketingových kampaní, včetně přímého marketingu a reklam.

Profil kandidáta

  • Min. 4 roky zkušeností v oblasti komunikace, marketingu a digitální komunikace, nejlépe v zahraniční společnosti.

  • Dobré zkušenosti s Excelem a PowerPointem.

  • Zkušenosti s prací v mezinárodních týmech.

  • Plynulost v mluvené i psané angličtině.

  • Ochota cestovat až 20% času.

Nabízíme

  • Adekvátní mzda + odměny

  • Stravenky

  • Life-work balance

  • Možnost cestování

  • Možnost využití AJ

  • Odborný růst

  • Zkušenosti z mezinárodního prostředí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4000078  Dátum zverejnenia: 14.11.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.