Vedoucí výrobního úseku v automotive se skvělými benefity

Středočeský kraj

Popis pozice

Společnost s přátelskou firemní kulturou, která se zabývá výrobou součástek pro automobilový průmysl, hledá do svého týmu Vedoucího výroby s předchozími zkušenostmi na obdobné pozici. Nabízíme širokou škálu benefitů a pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracoviště ve Slaným.

  • zodpovědnost za přímé vedení a koordinování výroby na montážní lince

  • zodpovědnost za zaškolení a hodnocení zaměstnanců výroby

  • tvorba provozní dokumentace

  • vyhodnocování údajů o výrobě

  • zodpovědnost za kvalitu a efektivnost výroby

Profil kandidáta

  • min. SŠ vzdělání

  • zkušenost s vedením zaměstnanců v automotive výrobě podmínkou

  • středně pokročilá znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností

  • 13. plat

  • 25 dní dovolené

  • 6 dnů zdravotního volna

  • flexibilní pracovní dobu

  • stravenky

  • závodní stravování

  • příspěvek na dopravu

  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění

  • kafetérie (roční příspěvek na sport, cestování, kulturu a zdraví)

  • firemní akce

  • smlouvu na HPP na dobu neurčitou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Laganová
ID: 4000168  Dátum zverejnenia: 15.11.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.