Tax manager / partner

Praha

Popis pozice

Co u nás budete mít na starosti?

  • Samostatný výkon daňového poradenství v rámci nově budované pražské kanceláře

  • Sestavení a vedení týmu daňových konzultantů (senior a junior)

  • Příprava odborných stanovisek především v oblasti DPPO a okrajově v DPPO a DPH

  • Zastupování klientů před správcem daně (možnost konzultace s naším specialistou na daňový proces)

  • Příprava daňových tvrzení pro naše klienty (spíše okrajová záležitost)

  • Mezinárodní daňové strukturování, transferové ceny (je odborně zastřešeno mateřskou kanceláří)

  • Spolupráce s naším účetním a advokátním týmem

Profil kandidáta

Jaké znalosti a dovednosti je potřeba mít na danou pozici:

  • Perfektní znalost DPPO

  • Dobrá znalost DPPO a DPH

  • Zkušenost na obdobné pozici min 5 let

  • Zkušenost z BIG4 výhodou

  • Mezinárodní zdanění a transferové ceny výhodou (nikoliv podmínkou)

  • SAMOSTATNOST při jednání s klienty

  • Angličtina na komunikativní úrovni

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout?

  • Zázemí velice seniorního týmu specialistů

  • Zdokonalování se v dané oblasti (větší zaměření na mezinárodní zdanění apod.)

  • 5 týdnů dovolené

  • Home office

  • Stravenky, občerstvení na pracovišti

  • Příspěvek na penzijní pojištění apod.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iva Klimešová
ID: 4000668  Dátum zverejnenia: 16.11.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.