Operátor výroby - mzda až 151 Kč/hod, 100 Kč stravenky

Liberecký kraj

Popis pozice

Hledáte dlouhodobé stabilní zaměstnání s velmi dobrým finančním ohodnocením a stravenkami?

Nevadí Vám práce na 3 směny a máte zkušenosti z výroby?

Pak hledáme právě Vás!

NABÍRÁME DO VÝROBY VHODNÉ KANDIDÁTY NA POZICI OPERÁTOR VÝROBY A SKLADU.
Povinnosti operátora:

  • Obsluha výrobních linek na výrobu palivových trubek a nádrží

  • Vedení záznamů o vyrobených kusech a případných závadách

  • Vizuální kontrola jednotlivých dílů

  • Ukládání a balení výrobků

Profil kandidáta

Zkušenosti s prací ve výrobě

  • Minimálně výuční list (nezáleží na oboru)

  • Manuální zručnost

  • Samostatnost, spolehlivost

  • Ochota pracovat na 3 směny

Nabízíme

- Mzda 151 Kč/hod.

  • Bonusy za docházku, další odměny

- Stravenky 100 Kč za každou odpracovanou směnu

  • Příjemné pracovní prostředí

- Stabilní práci v příjemném kolektivu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Gold
+420 602 692 089
ID: 4002484  Dátum zverejnenia: 20.11.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.