Elektrikář údržbář - Tachovsko

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro stabilní, výrobní společnost na Tachovsku hledáme provozního elektrikáře, který se do stroje sáhnout rozhodně nebojí!

  • Nástup rovnou do kmene společnosti

  • Zjišťování a odstraňování elektrických poruch na výrobních strojích

  • Seřizování elektronických součástí výrobních strojů

  • Zodpovědnost za provádění preventivní údržby

  • Zaznamenávání prací v podnikovém systému

  • Instalace nových strojů a vybavení

  • Práce ve směnném provozu

Profil kandidáta

  • Středoškolské vzdělání v oboru elektro

  • Zkušenosti s údržbou vstřikolisů a výrobních robotů

  • Vyhláška 50, §6

  • Znalost pneumatiky a hydrauliky

  • Znalost čtení technické dokumentace

Nabízíme

  • Mzda 35.000 - 40.000Kč

  • 25 dnů dovolené

  • Kafeterie 12.000Kč/rok

  • Docházkový bonus

  • Stravenky v hodnově 100Kč

  • Možnost stravování v závodní kantýně

  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění

  • Výroční bonusy

  • Jazykové kurzy angličtiny

  • Smlouva na dobu neurčitou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4003014  Dátum zverejnenia: 23.11.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.