Kontrolor kvality laboratoře metalografie

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme kontrolora kvality, který by rád pracoval v LABORATOŘI METALOGRAFIE a kontroloval vnitřní stavbu kovů a slitin. Těšte se na stabilní práci, příjemný tým a řadu benefitů. Zároveň na vás čeká pouze RANNÍ SMĚNA.

  • provádění testů Metalografie včetně vyhodnocování výsledků těchto testů v rámci uvolnění výroby

  • provádění tlakových olejových testů, tahových zkoušek a dalších testů v rámci uvolnění výroby

  • reporting

Profil kandidáta

  • technické myšlení

  • pracovní zkušenosti z kvality (velkou výhodou je zkušenost z automotive společnosti)

  • znalost metalografie

  • samostatnost a proaktivita

Nabízíme

  • moderní pracoviště, stabilita práce

  • ranní směna 6:00-14:00

  • 5 týdnů dovolené

  • flexi passy

  • stravenky

  • jazykové kurzy AJ

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4006759  Dátum zverejnenia: 1.12.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.