Technik kvality

Pardubický kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti řízení kvality? Jste komunikativní osoba, která ráda hledá způsoby řešení? Nebojíte se hovořit anglicky? Pak čtěte dál...

...pro nadnárodního dodavatele v oblasti elektrotechnického či automobilového průmyslu hledám kandidáta na pozici Technik kvality!

Náplň práce:

  • řízení kvality a vyhodnocování jejích parametrů

  • řešení zákaznických reklamací

  • udržování procesů v kvalitě, jejich inovace a zavádění uměn

Profil kandidáta

  • technické vzdělání

  • praxe v oboru kvality (1 rok)

  • znalost systémů řízení kvality

  • AJ na komunikativní úrovni

  • spolehlivost, pracovitost a týmový přístup

Nabízíme

  • mzdu s ročními bonusy a pravidelným růstem

  • flexibilní pracovní dobu

  • příspěvek na penzijko

  • dotované závodní stravování

  • příspěvky na sport a kulturu

Zaujala Vás nabídka? Pak se přihaste do výběrového řízení!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4008549  Dátum zverejnenia: 4.12.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.