Farmaceutický reprezentant pro Jihočeský kraj

Jihočeský kraj

Popis pozice

Pro našeho významného klienta s globálním zázemím hledáme vhodného kandidáta, který by společnost reprezentovat v jihočeském regionu.
  • Plánování a organizování prodejních návštěv v daném segmentu a lokalitě

  • Dosažení prodejních cílů pomocí analýzy potřeb klientů

  • Organizování aktivit směřujících ke zvýšení povědomí o produktu a společnosti

  • Reportování a zpracovávání prodejních analýz

  • Průběžné vzdělávání v oblasti nových produktů

Profil kandidáta

  • SŠ nebo VŠ vzdělání

  • Praxe v oblasti farmacie velkou výhodou

  • Prodejní zkušenosti, velmi dobré komunikační dovednosti

  • Zkušenost s promocí Rx léků výhodou

  • Časová flexibilita, organizační schopnosti

  • Samostatnost, zodpovědnost, ochota se vzdělávat

  • Znalost MS Office (Word, Excel, PP)

  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Dlouhodobou spolupráci u společnosti s globálním zázemím

  • Velmi dobré finanční ohodnocení včetně motivujících kvartálních i ročních bonusů

  • Každoroční vyhodnocování a odměňování top obchodních výkonů

  • Služební automobil a telefon k pracovním i k soukromým účelům

  • 5 týdnů dovolené

  • Pružná pracovní doba

  • Benefity formou kafetérie

  • Společné aktivity

  • Příspěvek na životní a penzijní pojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Notebook, telefon

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 4012431  Dátum zverejnenia: 16.12.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.