Jednoduchá práce ve fajn kolektivu! Hledáme operátory výroby!

Liberecký kraj, Česko

Popis pozice

Máte zkušenosti z výroby?

Nabízíme jednoduchou práci ve výrobě ve skvělém prostředí a s možností kariérního růstu!

Zajímá Vás více?
Co je náplní práce?

  • jednoduché montážní práce na lince (lepení, montáž,...)

- práce je vhodná pro muže i ženy

Profil kandidáta

Co potřebujete pro tuto práci?

  • ochotu pracovat ve třísměnném režimu

- zkušenosti s prací ve výrobě

  • plnoletost, spolehlivost

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?

  • motivující nástupní mzdu 122 Kč/hod., průběžné navyšování mzdy a rychlý přestup do kmene

  • měsíční prémie, docházkový bonus

  • bonus za přesčasové hodiny, individuální prémie

  • závodní stravování s velkým výběrem jídel

  • občerstvení na pracovišti

  • možnost kariérního růstu

  • příjemné pracovní prostředí

  • zázemí stabilní firmy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Gold
+420 602 692 089
ID: 4012571  Dátum zverejnenia: 17.12.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.