Stavební mistr dopravní stavby - pouze MSK

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro tradiční stavební společnost s férovým jednáním k zaměstnancům i klientům stavebního mistra dopravních staveb a mostů (stavby pouze v Moravskoslezském kraji).
  • Koordinaci a organzaci provádění stavebních prací podle plánu výroby
  • Kontrolu dodržování pracovní a technologické kázně
  • Zajišťování materiálu a koordinace jeho dodávky
  • Zajišťování úkolů podle pokynů stavbyvedoucího
  • Dohled nad dodržováním v oblasti BOZP
  • Stavby jsou pouze v Moravskoslezském kraji (centrála se nachází ve Valašském Meziří - 1x týdne je zde potřeba být kvůli poradě apod.)

Profil kandidáta

– Minimálně vyučení stavebního směru
– Praxe v podobné činnosti minimálně 3 roky
– Dobré komunikační schopnosti
– Praxe ve vedení menšího kolektivu
– Řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme

– Práci ve stabilní stavební společnosti
– Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
– Nástup možný ihned nebo dle domluvy
– Výše nástupní mzdy bude stanovena při osobním pohovoru na základně odborných zkušeností (autorizace) a praxe v rozmezí od 30.000 Kč s možností zvýšení po zkušební době
– K dispozici služební automobil, notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4013724  Dátum zverejnenia: 21.12.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.