Kontrolor vstupní kvality (pouze ranní směny)

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme šikovného inspektora kvality, který se ujme kontroly materiálu, který vstupuje do výroby. Uvítáme praxi na obdobné pozici ze sériové výroby v automotive. Těšte se jen na ranní směnu a spoustu benefitů.

  • provádění kontroly materiálů, které vstupují do výroby

  • provádění různých drobných testů přijejich kontrole

  • provádění záznamů o kontrolách

  • podpora procesních inženýrů a inženýrů kvality při řešení problémů

  • aktivní přístup v minimalizaci šrotu

Profil kandidáta

  • pro snadnější adaptaci byste měl/a mít pracovní zkušenosti min. 2 roky v oblasti kvality /velkou výhodou je zkušenost z automotive společnosti

  • pro dobrou práci v týmu potřebujete komunikační a organizační dovednosti, schopnost zlepšovat procesy

  • při plnění zadaných úkolů je velmi důležitá samostatnost a proaktivita

  • lokalita Mošnov

Nabízíme

  • moderní prostředí stabilní firmy

  • příjemný kolektiv

  • mzda + bonusová složka

  • 5 týdnů dovolené

  • flexi passy

  • stravenky

  • jazykové kurzy AJ

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4015615  Dátum zverejnenia: 4.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.