Seřizovač lisů a obráběcích strojů

Liberecký kraj

Popis pozice

Máte praktickou zkušenost se seřizováním různých výrobních strojů?

Umíte pracovat s technickou dokumentací?

A rozhodně jste technický typ nebo i domácí kutil?

Jsou-li Vaše odpovědi kladné, mohla by Vás tato pracovní nabídka zajímat.

Aktuálně hledám už zkušeného nebo budoucího seřizovače, který chce zhodnotit svůj technický potenciál u fajn zaměstnavatele.

Seřizování, obsluha a údržba výrobních strojů

Kontrolování nástrojů, stroje a měřidel

Čtení a použití technických podkladů

Nastavení kontrolního systému

Kontrola produkce dle kontrolního plánu a i mimo předepsané časové hodnoty

Provádění předepsaných úkonů dle plánů údržby

Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce

Profil kandidáta

  • min. SOU technického směru

  • praxe na pozici seřizovače výhodou

  • znalost technické dokumentace

  • technický typ

  • kutilství jako koníček je výhodou pro Vás i pro tuto práci

Nabízíme

  • stabilní zázemí a výhody mezinárodní společnosti

  • náborový příspěvek

  • bonusy/prémie

  • závodní stravování

  • příspěvek na penzijní pojištění

  • vzdělávací kurzy

  • nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Rejmanová
ID: 4016005  Dátum zverejnenia: 4.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.