Brusič/svářeč v jednosměnném provozu (i pro absolventy)

Praha

Popis pozice

Menší výrobní společnost s rodinnou atmosférou a přátelským pracovním prostředím hledá do svého týmu brusiče/svářeče do jednosměnného provozu. Pozice je vhodná i pro absolventy! Pracoviště v okrese Praha – východ.

  • svařování tenké nerezové plechy a konstrukce (využijete metodu TIG)

  • broušení polotovarů pomocí stroje a ruční dolešťování pohledové plochy

  • práce s měřidly a technickou dokumentací

  • podíl na tvorbě technologických postupů

  • údržba svěřených zařízení a nástrojů

Profil kandidáta

  • vyučení technického směru

  • platný svářečský průkaz

  • zkušenost s měřidly a orientace v technické dokumentaci

Nabízíme

  • 25 dní dovolené

  • stravenky

  • jednosměnný provoz od pondělí do pátku

  • práci v menším kolektivu spolupracovníků

  • pečlivé zaškolení a přátelské prostředí

  • odborné vzdělávání v oboru a možnost učit se novým věcem

  • smlouvu na HPP

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Laganová
+420 728 275 980
ID: 4016007  Dátum zverejnenia: 4.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.