Elektromontér - Plzeň

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro stabilní, výrobní společnost v Plzni, která vyvíjí a vyrábí výrobní stroje, hledáme uchazeče na pozici elektromontéra, který má zkušenosti s elektro montáží a láka ho pracovat v menším kolektivu a mít možnost v rámci zaměstnání občas cestovat po tuzemských, ale i zahraničních zákaznících.

  • Nástup rovnou do kmene společnosti

  • Montáž elektrických částí výrobních zařízení a rozvaděčových skříní

  • Trasování kabeláže

  • Krimpování/konektorování a zapojování kabeláže

  • Vše dle výkresové dokumentace

  • Servis strojů a zařízení

  • Občasné montáže strojů u zákazníků - drtivá většina těchto výjezdů je po České Republice v dojezdové vzdálenosti, montáž u zahraničních zákazníků je spíše výjimkou

  • Práce na 1 směnu

Profil kandidáta

  • Vzdělání zaměřené na elektro

  • Zkušenosti s elektromontáží, trasováním kabeláže a krimpováním/konektorováním

  • Znalost čtení výkresové dokumentace

  • Vyhláška 50/78 Sb.

  • ŘP sk. B

  • Základní znalost AJ/NJ

Nabízíme

  • Mzda na základě zkušeností

  • Bonus za ochotu udělat něco navíc

  • Stravenky v hodnotě 70kč

  • 25 dní dovolené

  • Možností dalšího jazykového i odborného vzdělávání

  • Místo ve stabilní, české společnosti se silnou tradicí na poli strojírenství

  • Možnost procestovat zajímavé země v rámci světa

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4016301  Dátum zverejnenia: 5.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.