Hledá se analytik/programátor interního systému

Praha

Popis pozice

Do našeho pražského týmu hledáme šikovného kolegu s analytickými a programovacími zkušenostmi, který se bude starat o interní systém. Hlavní procesy zpracováváme prostřednictvím systémů ESB a OSB a bez těchto systémů bychom nebyli schopni poskytovat služby našim zákazníkům a následně je fakturovat. Budete pracovat v týmu, který má vysokou míru nezávislosti při rozhodování o tom, jak vyvíjet a udržovat oba systémy. V rámci mnoha projektů provedete analýzu, integraci, konfiguraci a údržbu obou těchto systémů.

Co Vás dál bude čekat?

  • Programování v Jasperu

  • Vytváření schémat XSD Podpora a rozvoj OMS a platformy ESB

  • Konfigurace systémů OMS a ESB

  • Vytváření nových návrhů integračních platforem OMS a ESB

  • Vývoj a péče o platformu EMS

  • Nastavování serveru

  • Řešení problémů

Profil kandidáta

  • Vzdělání technického směru

  • Zhruba 2 roky zkušeností s programováním a IT analýzou

  • Praktická zkušenost s programováním (ideálně Java, JavaScript, Python, atd..), skriptováním, umět si udělat select do databáze…

  • Znalost XML / XSD, alespoň základní orientace v nich

  • Znalost JSON / JSON, alespoň základní orientace v nich

  • Základní porozumění protokolu SOAP

  • Základní porozumění standardům REST API

  • Znalost procesu vývoje / testování softwaru

  • Samostatnost, budete ,,svým pánem'' přiděleného projektu

  • Komunikativní ČJ/SK, AJ B1

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba a pravidelný home office

  • 13. plat

  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days a systém kafeterie, kde si sami můžete vybrat ze škály benefitů (stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění, Multisport kartu, kulturní a jiné aktivity).

  • Jeden placený den můžeš každý rok strávit jako dobrovolník na projektu, který si vyberete.

  • Díky vlastnímu rozpočtu na dárcovství a filantropii můžete podpořit organizaci či projekt podle své volby.

  • Práci v moderních kanceláří nedaleko metra nám zpříjemňují zvedací stoly, relaxační místnosti, kde si můžete zahrát na Playstationu, letní terasa, firemní restaurace nebo stojany na kola a každý den také čerstvé ovoce a fresh juice a mnoho dalšího..

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4016891  Dátum zverejnenia: 6.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.