Finanční auditor

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do stabilní mezinárodní společnosti s českým sídlem v Třinci hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici Interního finančního auditora. Pokud máte praxi alespoň 3 roky jako extrení či interní auditor a rádi byste pracovali na pozici, která Vám umožní procestovat svět, neváhejte nám zaslat Váš životopis.
  • vedení auditů ve výrobních závodech po celém světě (audit procesů i dokumentů)
  • zpracování auditních zpráv a jejich reportování
  • analýza dat, identifikace rizik, návrh nápravných opatření

Profil kandidáta

  • zkušenost v oblasti finančního auditování (externí nebo interní)
  • angličtina na velmi dobré úrovni
  • chuť cestovat a nadále se rozvíjet
  • drive a optimismus

Nabízíme

  • atraktivní mzdové ohodnocení
  • 13. plat
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • home office

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 4016917  Dátum zverejnenia: 6.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.