Hledáme zkušeného obchodníka (logistika) s angličtinou!

Olomoucký kraj

Popis pozice

Pro významnou nadnárodní firmu z oboru logistiky a přepravy světě hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici OBCHODNÍKA – ACCOUNT MANAGERA.

Jste samostatná osobnost a nebojíte se akvizicí?

Angličtina pro denní komunikaci není problém?

Tak to hledáme právě Vás a těším se na životopis v češtině a angličtině!
Na této pozici budete zodpovídat za svěřené portfolio klientů v Olomouckém kraji a pak také za aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí. Co do náplně práce, přibližně 50% času strávíte u stávajících klientů, kde budete udržovat dobré obchodní i osobní vztahy a rozvíjet objem spolupráce a zbylých 50% poté připadne na aktivní hledání a schůzky u potenciálních klientů.

Hledáme obchodníka, který bude pro své klienty partnerem a vždy jim nabídne to nejlepší možné řešení jejich požadavků.

Profil kandidáta

Ten správný obchodník má alespoň 5 let prokazatelných zkušeností s obchodem, reprezentativní a profesionální vystupování, je orientovaný na zákazníka a výsledky. Důležitá je i flexibilita, samostatnost, cílevědomost a analytické uvažování. Naprosto nezbytná je znalost angličtiny na komunikativní úrovni slovem i písmem. Výhodu pak budete mít se zkušenostmi v oblasti přepravy a logistiky.

Nabízíme

Rádi nabídneme velmi zajímavou mzdu s atraktivními kvartálními bonusy a benefity i možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu. Určitě oceníte také služební auto s možností užití pro soukromé účely, firemní kreditku a plně hrazené vybavení home office!

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Neváhejte se OZVAT!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4016985  Dátum zverejnenia: 7.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.