Technik údržby forem

Pardubický kraj

Popis pozice

Pro automotive společnost hledáme nového kolegu pro vedení údržby forem!

Vhodný kandidát by měl mít praxi na obdobné pozici (práce se vstřikolisy, formami), technické vzdělání a dobře se orientovat ve výkresové dokumentaci. Pokud toto zadání odpovídá Vašim zkušenostem a dovednostem, čtěte prosím dále...

Náplň práce:

  • zodpovědnost za čištění, údržbu a opravy forem

  • plánování interních i externích oprav

  • vedení příslušné dokumentace a evidence

  • plánování modernizace forem, zlepšování jejich spolehlivosti

  • plánování odstávek a údržby

  • organizování nákupu a skladu náhradních dílů k formám

Profil kandidáta

  • vzdělání s technickým zaměřením (např. strojařina)

  • zkušenosti s prací s formami

  • dobrá orientace v technické dokumentaci

  • organzační schopnosti a pečlivost

Nabízíme

  • stabilní práci s moderním zázemím

  • 5 týdnů dovolené

  • po roce příspěvek na penzijko

  • zvýhodněné mobilní tarify

  • příspěvek na stravné

... a další firemní benefity

Zaujala Vás nabídka? Pak neváhejte a zašlete Vás životopis přes ikonu "odpovědět".

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4017490  Dátum zverejnenia: 7.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.