Hledáme Senior Security Consultanta s certifikací - Praha

Praha

Popis pozice

Společnost s více než 20letým působením v ČR hledá do svého týmu posilu na pozici Senior Security Consultant.

Organizace patří k předním globálním poskytovatelům inovativních technologických služeb. Spolupracují s organizacemi po celém světě a hlavním cílem je přinášet firmám a institucím inteligentní technologická řešení, díky kterým je možné dosahovat nejlepších výsledků. Jejich moderní technologie jsou řízené daty, digitální, propojené a hlavně bezpečné. Jedná se o globální firmu, která zaměstnává přes 40 000 lidí ve více než 70 zemích.

Chcete se stát součástí společnosti, která v roce 2019 jsme získala ocenění Top Employer? Pokud ano, čtěte dál!
Jako Security Consultant budete mít na starosti:

  • Konzultační činnost v oblasti návrhu security

  • Konzultační a realizační činnost na projektech v oblastech security

  • Mentoring kolegů

  • Spolupráce při návrzích řešení, oponentura návrhu

  • Garance správnosti a souladu se standardy bezpečnosti a best practices

  • Příprava obchodních nabídek ve spolupráci s obchodním zástupcem

  • Spolupráce při zavádění nových produktů v oblasti security

  • Účast na školeních a seminářích pořádaných zaměstnavatelem pro zákazníky

  • Účast na jednáních se zákazníky

Profil kandidáta

  • VŠ technického směru

  • Zkušenosti na obdobné pozici min. 3 roky

  • Certifikace CISSP nebo obdobná

  • Přehled v oblastech komunikačních sítí

  • Přehled v best practices (CIS, NIST, MITRE apod.)

  • Přehled v oblasti bezpečnosti (SIEM, PIM, IDP, SDLC, DevSecOps a další)

  • Znalost řešení CyberArk PAS a IBM QRadar výhodou

  • Orientace v oblasti Cloud Security

  • Znalost procesního řízení středních/velkých společností

  • Znalost oblastí technologií s důrazem na oblast bezpečnosti: multiplatformní znalost (Unix/Linux, Windows) včetně best practice v bezpečnosti a hardeningu systémů, síťová bezpečnost (firewall, IPS, IDS), znalost PKI, kryptografie

  • AJ - úroveň B1

  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Jednou za rok bonus - 15% ročního platu

  • Podporu zdraví: nadstandardní zdravotní péče

  • 3 sick days

  • 5 týdnů dovolené

  • Auto i pro soukromé účely

  • Multisport kartu

  • Stravenky v hodnotě 100 Kč

  • Příspěvek na penzijní připojištění v hodnotě 1000 Kč/měsíc

  • Občerstvení na pracovišti (káva, čaj, ovoce), pravidelné firemní snídaně

  • Certifikace a školení

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4017767  Dátum zverejnenia: 8.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.