Zkušený mistr / Supervizor výroby - zk. z automotive podmínkou!

Hranice, Česko

Popis pozice

Využijte naplno své dosavadní zkušenosti pro údernou a dynamickou výrobu v oblasti automotive, kde očekáváme silnou osobnost, která se této dynamiky nezalekne.
Práce bude v jednosměnném provozu, do kterého potřebujeme silnou, samostatnou osobnost, která má min. 5-7let praxe z obdobné pozice v automotive, je vůdčím typem a práce s lidmi je koníčkem, dokáže naslouchat a předávat informace. Pokud je pro Vás překonávání překážek výzvou, nabízíme zajímavou, rozmanitou práci, kde se nebudete nudit a posouvat se kupředu.

  • Vést a řídit středisko (200 operátorů) s cílem dosažení požadovaných cílů v oblasti kvality, nákladů a dodávek

  • Plnit nastavené výrobní plány

  • Sledování efektivity procesu výroby v návaznosti na cíle střediska

  • Dohled nad dodržováním BOZP a plněním úkolů v termínech i požadované kvalitě

  • Odborné školení podřízených a zajištění obsazenosti operátorů (vykrytí absencí atd.)

  • Součástí denních porad

  • Reporting Vedoucímu výroby

Profil kandidáta

  • Chceme, abyste měl/a předchozí praxi na obdobné pozici Mistr / Supervizor výroby ( popř. Vedoucí výroby menší společnosti) a zkušenost s vedením lidí ve výrobě ideálně 5-7 let

  • Důležitá je zkušenost z automotive společnosti

  • Požadujeme středoškolské vzdělání ideálně technického směru, není však podmínkou

  • Hledáme člověka, který je silnou osobností s dobrými organizačními dovednostmi, přirozenou autoritu, se zápalem a je zvyklý na dynamickou výrobu

  • Nutné analytické, rozhodovací a řídící schopnosti – umět tým nadchnout, rozvíjet a motivovat, umět zatlačit na produktuvitu, konflikty řešit konstruktivně a s nadhledem

Nabízíme

  • Práci v úspěšné mezinárodní automotive společnosti

  • Kvalitní finanční ohodnocení, příplatky za práci přesčas (hodinový mzdový tarif)

  • Příspěvek na stravování a občerstvení na pracovišti

  • Týden dovolené navíc

  • Odměny za pracovní a životní výročí, dárcovství krve

  • Zaměstnanecké programy na podporu zdraví (vitamíny, očkování proti chřipce, sportovní aktivity), firemní akce

  • Dlouhodobou pracovní perspektivu

  • Kariérní rozvoj - prostřednictvím programu pro nové talenty

  • Práci v čistém a přátelském prostředí a mnoho dalšího

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4018412  Dátum zverejnenia: 10.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.