Celní deklarant/ka

Ústecký kraj

Popis pozice

Možnost nástupu: ihned
Náplň práce

· včasné zpracování celní dokumentace a zadávání dat do počítače

· získání a zpracování informací z přepravních dokumentů potřebných k celnímu řízení

· sledování a vyhledávání celní dokumentace

· zajištění včasného proclení zboží v souladu s platnými celními předpisy

· komunikace s celním úřadem - vyřizování deklarací

· komunikace se zákazníky a dopravci

Profil kandidáta

Požadujeme

· minimálně roční zkušenost na této pracovní pozici

· znalost celních předpisů, procesů a systémů

· znalost celní legislativy s ohledem na klasifikaci a původ zboží

· dobré komunikativní dovednosti · proaktivní přístup

· znalost práce s PC (MS Office - Word, Excel)

· středně pokročilá znalost Aj - podmínkou

Nabízíme

Nabízíme

· zajímavé finanční ohodnocení

· zaměstnanecké benefity (bonus, jazykové kurzy, 25 dní dovolené, unišeky, příspěvek na dopravu)

· moderní pracovní prostředí

· zázemí stabilní a prosperující společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Poláková
ID: 4019848  Dátum zverejnenia: 13.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.