PLC programátor

Ústecký kraj

Popis pozice

· Programování průmyslových PLC (Beckhoff, Siemens)

· Programování aplikací v C#

· Podpora výrobního procesu - testování, správa a optimalizace produktivního provozu

· Instalace a oživení pracovišť

Profil kandidáta

· Pozitivní přístup

· Ochota učit se nové technologie

· ÚSO nebo VŠ elektrotechnické vzdělání

· Praxe min. 3 roky v oboru pro pozici samostatný programátor

· Znalost anglického (nebo německého) jazyka na komunikativní úrovni

· Znalost robotů (KUKA, Fanuc) výhodou

· Zkušenost s kamerovými systémy a čtečkami kódu výhodou

· Zkušenosti s 3D tiskem a základy CAD vítány

· Základní znalost stavby strojů, funkce hydraulických a pneumatických systémů

· Orientace ve schématech dokumentace

· Vyhl. §50

· Flexibilitu a schopnost komunikace

Nabízíme

· Dobrý kolektiv

· Participaci na vývoji nových produktů

· Práci s 3D tiskárnami

· Profesní školení

· Zajímavé finanční ohodnocení

· Firemní benefity (13. plat, jazyková výuka přímo na pracovišti, stravenky, 25 dní dovolené, unišeky)

· Moderní pracovní prostředí

· Flexibilní pracovní doba

· Velký prostor pro vlastní seberealizaci

· Práci ve stabilní nadnárodní společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Poláková
ID: 4020611  Dátum zverejnenia: 14.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.