Operátor výroby → Sadská

Středočeský kraj

Popis pozice

PRACOVIŠTĚ - SADSKÁ

VÍCE VOLNÝCH MÍST!

Zaměření výroby: Specializuje se na výrobu statických a dynamických těsnících prvků z pryže, polyuretanu a teflonu. Do portfolia výrobků patří také gumokovové díly a aplikace pro elektrotechnický průmysl, součástí je i výroba plastových zdravotnických potřeb a výrobků pro farmacii.

  • obsluha strojního zařízení

  • výroba a kontrola produktů

  • provádění záznamů do zakázkové dokumentace

Profil kandidáta

  • úplné základní vzdělání

  • základní znalost PC

  • ochota pracovat ve směnách

  • samostatnost

Nabízíme

  • zázemí nadnárodní společnosti

  • příspěvek na stravování

  • odpovídající finanční ohodnocení, průměrná hrubá mzda ve zkušební době 24500Kč

    • základní mzda v rozmezí od 19100Kč do 23400Kč (dle zkušeností)

    • + odměny

    • + příplatky

  • možnost profesního růstu zvýšení základní mzdy

  • dovolená navíc

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Nekvasilová
+420731139543
ID: 4025496  Dátum zverejnenia: 26.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.