Technik údržby zařízení a budovy

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro významného zaměstvatele ve výrobním sektoru na Novojičínsku nově hledám technika údržby budov. Budete v týmu servisních techniků a společně zodpovídat za realizované stavby a údržbu strojního zařízení. Čeká vás stabilní pracovní pozice a celá řada benefitů!

  • zodpovědnost za komplexní údržbu budov, technických zařízení a ploch

  • zajišťování koordinace a dozoru u realizace stavebních investic

  • zodpovědnost za přejímky díla ve svěřené oblasti

  • kooridnace a kontrola činnosti externích firem pro dlouhodobé zajištění potřebných prací

  • tvorba a aktualizace schématu ECPL pro stroje a zařízení

Profil kandidáta

  • SŠ technického směru

  • zkušenosti v oblasti staveb výhodou

  • komunikativnost

  • technické myšlení

  • organizační a plánovací dovednosti

  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • zázemí silné mezinárodní společnosti

  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém

  • nadstandardní zaměstnanecké benefity

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na dopravné

  • příplatky na stravování

  • příspěvek na životní a penzijní připojištění

  • možnost odborného a kariérního růstu

  • pracoviště vybavená špičkovou techniko

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4026629  Dátum zverejnenia: 29.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.