Elektrotechnik / Technik elektro

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme šikovného elektro specialistu, který má platnou elektro vyhlášku a má chuť hledat příčiny nefunkčnosti elektro zařízení a tak přispívat k zefektivnění výroby VZV. Těšte se na řadu benefitů, třeba příspěvek na dopravu, dovolenou, penzijní připojištění apod. Staňte se členem týmu jedničky na trhu v dané oblasti průmyslu!

  • řešení problémů při nefunkčnosti elektro vozíků a motorových vozíků (VZV) + opravy

  • komunikace s výrobou, nákupem, plánováním výroby

  • řešení reklamací, komunikace s dodavateli

  • podpora při tvorbě montážních návodů

Profil kandidáta

  • vzdělání elektro + platná vyhláška 50

  • částečné zkušenosti a znalosti i v jiných oblastech (oblasti kvality, výroby, konstrukce)

  • znalost AJ, popřípadě NJ

  • dobrá znalost MS Office

  • znalost čtení výkresové a technické dokumentace

  • řidičský průkaz sk. B

  • znalost SAP výhodou

Nabízíme

  • adekvátní mzda + finanční vánoční bonus

  • dotované závodní stravování

  • fexipass (možnost využít na sport, kulturu a zdraví)

  • příspěvek na dovolenou

  • příspěvek na dopravu

  • 1 týden dovolené navíc

  • příspěvek na penzijní či životní pojištění

  • pracovní místo u stabilního zaměstnavatele, který má budoucnost

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4027315  Dátum zverejnenia: 30.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.