Plánovač do automotive výroby s AJ (s praxí / i bez)

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Hledáme šikovného kolegu/kolegyni na oddělení LOGISTIKY. Pozitivní osobnost, která má logické uvažování, selský rozum a dokáže chápat souvislosti a návaznosti v procesech plánování a domluví se anglicky.

  • budete plánovat měsíčně a týdně výrobní zakázky ve spolupráci s oddělením výroby (montáž, vstřikovna, chromovna, lakovna) a logistiky, s ohledem na zákaznické požadavky, termíny, množství, kapacity, skladové zásoby

  • prioritizujete výrobní plány dle požadavků zákazníků pro zajištění maximálního výkon s minimálním zpožděním

  • řešíte problémy související s ne/plněním plánu ve spolupráci s výrobními odděleními, vedením výroby a zákaznickým servisem

  • zavádí data do informačního systému

  • zodpovídáte za zajištění dostatečného množství skladových zásob jednotlivých referencí dle požadavků zákazníků

Profil kandidáta

  • praxi v oblasti plánování výroby výhodou, není podmínkou – máme kvalitní tréninkový systém a máte se od koho učit

  • výhodou znalost/zkušenost z automotive průmyslu

  • komunikativní znalost anglického jazyka B1, denní komunikace, nebát se mluvit

  • Schopnost pracovat v ERP

  • min. SŠ vzdělání

  • schopnost pracovat pod tlakem, pozitivní osobnost, se snahou se účit a rozvíjet

Nabízíme

  • Stabilní silná společnost

  • Přátelský kolektiv a neformální firemní prostředí

  • Dobré finanční ohodnocení

  • Zajímavé projekty v zavedené mezinárodní společnosti

  • Stravenky, flexipassy, závodního stravování přímo ve firmě, firemní akce

  • Systém zaškolení – kvalitně Vás zaškolíme , sami na to nebudete

  • 22dní dovolené a mnoho dalšího

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4030441  Dátum zverejnenia: 7.2.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.