Obsluha logistického vláčku - sklad / logistika

Olomoucký kraj

Popis pozice

Nabízíme práci do kmene firmy přímo v Prostějově.

  • Pracovník zaváží materiál ve výrobě na vláčcích a objíždí jednotlivá pracoviště. Nakládá a vykládá obaly k naplnění (lehký plastový materiál). Z výroby odváží naplněné do skladu, kde zaskladní do pozic.

Profil kandidáta

  • zkušenosti ze skladu uvítáme

  • min. SOU – vyučen

  • praxe s VZV velkou výhodou, ne však podmínkou

  • spolehlivost, chuť se učit

Nabízíme

  • fixní mzda + vyšší bonus za docházku

  • po ZD navýšení mzdy a následně další navýšování dle vašeho vývoje (po roce a půl klidně až 36 000)

  • možnost povýšení na lepší pozice

  • svozový autobus z Přerova směr Prostějov – zdarma

  • stravenky v hodnotě 90 korun

  • dotované stravování

  • flexipassy každý měsíc

  • firemní akce, family day

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4031593  Dátum zverejnenia: 10.2.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.