Delphi programátor - Onsite nebo Remote

Praha, Česko

Popis pozice

Skvěla příležitost pro Delphi vývojáře s dobrou znalostí databází – můžete mít flexibilní pracovní hodiny a pracovat odkudkoliv z České republiky!
Úspěšná česká společnost působící v segmentu E-commerce hledá nového kolegu do svého interního IT týmu. Tým se zabývá vývojem vlastního informačního systému, který se používá všemi odděleními firmy. Původně systém byl postaven v programovacím jazyku Delphi s použitím MS SQL Serveru. I když postupně přepisujeme tento ERP systém s využitím nejmodernějších technologií, stále potřebujeme vyvíjet a udržovat původní systém v Delphi.

Profil kandidáta

  • Ideální je znalost Delphi v kombinaci s jedním OOP jazykem jako C#/.NET, Java, C++. Jinak stačí zkušenost s Delphi nebo OOP jazyk + ochota pracovat s Delphi

  • Dobrá znalost SQL DB

  • Ovládání algoritmizace

  • GIT, SVN nebo jiný verzovací systém

  • Pozice je vhodná spíše pro seniornější kandidáty

Nabízíme

  • Práce na unikátním a rozsáhlém projektu

  • Příležitost ovlivnit vývoj produktu a zároveň i celého byznysu

  • Prostředí velké a stabilní firmy s duší start-upu

  • Zaměstnanecké benefity a slevy

  • Zaměstnání na HPP nebo spolupráce na IČO

  • Časová flexibilita: možnost 100% home office nebo možnost napracovat hodiny

  • Pro zájemce o práci v kanceláří – možnost pracovat v Praze, Ostravě nebo Pardubicích

  • Pro zájemce o práci na dálku – podmínkou je bydliště v ČR a možnost dojíždění do kanceláře cca. jednou za měsíc

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4032733  Dátum zverejnenia: 12.2.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.